28 februari 2026

Terugblik op de SGP Ontbijtactie (met foto's)

Vrijwilligers van SGP Papendrecht hebben zaterdagochtend 28 februari honderden ontbijtjes rondgebracht bij inwoners van Papendrecht. Met de SGP Ontbijtactie wilde de partij aandacht vragen voor het belang van omzien naar elkaar.

De actie werd mogelijk gemaakt door bijdragen van verschillende lokale ondernemers, die producten beschikbaar stelden voor de ontbijtpakketten. Dankzij hun steun konden de SGP’ers al vroeg op pad om de ontbijtjes persoonlijk te bezorgen bij de ontvangers.

Papendrechters hadden vooraf de mogelijkheid om iemand anders op te geven voor een ontbijt. Daarmee konden inwoners bijvoorbeeld buren, familieleden of kennissen verrassen die wel een steuntje in de rug kan gebruiken.

Volgens organisator Kees Leenhouts staat de actie in het teken van betrokkenheid binnen de samenleving. “Juist in een tijd waarin veel mensen het druk hebben of met zorgen of eenzaamheid te maken hebben, willen we laten zien hoe waardevol het is om naar elkaar om te zien”. De bezorging zorgde voor verraste en dankbare reacties.

Bekijk foto's van de SGP Ontbijtactie!

Sluiten
Sluiten
Sluiten
Sluiten
Sluiten
Sluiten
Sluiten
Sluiten
Sluiten
Sluiten
Sluiten
Sluiten
Sluiten
Sluiten
Sluiten
Sluiten
Sluiten
Sluiten